Výlet do Los Angeles

6. června 2016 v 21:40 |  Amerika 🌎
My ještě sedíme v nudných školních lavicích a kapela PINK ANGELS si hoví v Americe.


V Americe dívky už byli,ale v Los Angeles si troufám říci,že jsou letos poprvé za život.
Nejedou tam však jen proto,že by neměli co dělat. Jedou tam nahrát rovnou tři nové singly,které určitě znáte z ných článků. Ale pokud by se stalo,že jsi tu dnes poprvé,tak je nalezneš v levo - v informacích ;)
Celé nahrávání budu samodřejmě pro vás sledovat.

Ale teď se vypravíme kousek za holkama a podíváme se jak se jim tam žije...

Však co by bylo lepší pro mladé slečny,než navštívit jedno z nejžádanějšoch míst dívčích snů??Už z první fotografie lze znát,že si to tam holky musejí teda pořádně užívat. Nevím jak vy,ale já ještě nikdy palmu na živo neviděla. A ta "atmoška" ... Ta vipadá přesně podle Amerických filmů. Paráda!!!Tak to je ono. Nahrávací studio,kde vzniknou tři bomby pro letošní rok od těchto růžových princezen.Tak tady si Nikča pochutnává na kafíčku.......Ikdyž má Angee v Americe část rodiny,asi ji přílet vykouzlil úsměv na tváři ze všexh nejvíce:-)Opravdově spokojená dívčí tvářička ^^Odlet z PrahySnad jste ai ukázkubjak se mají české holky v Americe užili!!!!


Pokud budou ještě nějaké fotky z tohoto lucusního výletu,určitě je sem pro vás přidám. Určitě o dále sledujte můj blog!!
xxElls

@PinkAngels2016
......................................................
#PinkAngels #2016 #SlayMama #Amerika #LA #LosAngeles #fotografie #ElzinČlánek #Natt #Tessi #Angee #Nikki #SledujteMůjBlog #holiday #nahráváníSongů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama