Kdo jsou Pink angels?

4. dubna 2016 v 20:11 | Ells😊
Pokud se chceš dozvědět něco na konktétní členku,klikni prosím na její fotku :-)


Pink Angels,neboli růžový andělé se zrodili teprve letos (2016). Ale jakto,že jsou tak slavní?


Pink Angels od prosince roku 2007 do posledního dne od jejich přejmenování vystupovali pod jménem 5Angels. V té době skupinu reprezentovali Kristýna Pecková, Krystýna Šlingrová, Nikola Šneiderová, Tereza Procházková a dcera manažera Michala Mertla,která ve skupině působí do dnes Nikola Mertlová. V této sestavě dívky vystupovali hlavně obchodních centrech a také se objevili v soutěži X - Factor,ve které zazpívali dnes celkem známou píseň Dětská láska. V roce 2008 skupina nahradila Terezu Procházkovou za Dianu Kahleovou (a takhle jsem girlsband poznala já).
V roce 2009 se ve skupině udělala jedna z největších změn. V kapele zůstala jen manažerova dcera Nikola a díky castingu se do skupiny dostala Michaela Exlová, Václava Vošmiková (Vendy) a ukrajinská kráska Angelina Shestak s Terezou Haklovou,které v kapele taktéž s Nikolou působí do dnes.
V této sestavě holky natočili svůj první anglický klip na píseň 4 World domination a začali svojí uměleckou kariéru ve velkém rozjíždět. Michal David také pro holky napsal muzikál Andílci za školou,který měl premiéru v roce 2012 v divadle Broadway. Také byl natočen dokument nesoucí název Schow,který poukazuje na tvrdou realitu života v 5Angels (pink angels). Dozvídáme se tam,že manažer holky nutí aby říkali,že bez sebe nemohou žít a podobné věci "proti" holkám,což se nelíbí rodičům Míši,která v roce 2013 skupinu opouští a nahrazuje ji Veronika Spurná.
Verča si ihned získala veliký obdiv fanoušků a v této fázi holky hodně cestují hlavně do anglie. Natočili novou verzi videa World domination, které je posunuli zase o něco dál. Dále,v lednu 2014 jeli holky na turné do anglie,kde dělali předskokanky klučičí kapele Union J.
Rokem 2015 odhází ze skupiny i Václava,kterou nahrazuje zatím poslední dosavadní členka Pink Angels - Natálie Skotnická. Čerstvě s Natálkou měli 5Angels turné v polsku na Young stars festivalu,kde dělali předskokanky klučičí dvojici Bars & melody,kterou můžete znát z Amerického x-Factoru. Dále natočili i klip k singlu Long lost weekend,kde hrál "omylem" i Verčin přítel Dominik a manažer gorilu. S koncem roku odešla z kapely talentovaná Veronika Spurná,která teď natáčí na youtube normálně pod svým jménem.
Skupina se rozhodla,že novou - pátou členku k sobě nechtějí. Za tímto názorem si stojí i nejnovější Natálie. A tak zůstávají ve čtyřlístku. Bylo špatné mít v názvu "5",když byli jenom čtyry. Proto si změnili název na Pink angels :-)
Dnešní čtveřici tedy tvoří blonďatá Nikki (17), zrzavá Natálka (18), ukrajinská kráska Angee (16) a děvenka s velkými kukadly Terezka (16).

Odkazy: -

©PinkAngels2016 @pinkangelsfans.blog.cz
(Poslední aktualizace informací - 29.7 2016)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaká je Tvá nejoblíbenější členka kapely?

Nikolka ❤
Terezka ❤
Angelinka ❤
Natálka ❤

Komentáře

1 Natt Natt | 20. května 2016 v 11:39 | Reagovat

Vždyť na holky kliknout nejde ??? Jinak krásný článek :-P

2 Cæsare Cæsare | 31. července 2016 v 22:06 | Reagovat

Mne to fungiruje uplne normalne, i via iPod :-)

3 Lena Lena | E-mail | 25. ledna 2017 v 12:20 | Reagovat

Ahoj holky :-)  
mám otázku
bude další Koncert?  a kdy?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama